Shine Club Kraków to najważniejszy punkt na imprezowej mapie Krakowa, który znajduje się w samym centrum miasta na ulicy Starowiślnej 16. Klub mieści się w XIX-wiecznej kamienicy, która została w pełni zmodernizowana. 

Na 1000m2 przestrzeni klubowej znajdują się 3 niezależne strefy imprezowe: MAINSTAGE, R'n'B oraz LATIN STAGE. Każda strefa ma niezależny bar oraz osobne systemy oświetlenia i nagłośnienia, które zapewniają niezwykłą dawkę imprezowych wrażeń – zarówno muzycznych, jak i wizualnych.

Wejdź do środka i poznaj Shine Club Kraków

Dlaczego warto wybrać Shine Club Kraków?

Świetna lokalizacja w samym centrum Krakowa

1000m² powierzchni klubowej

400 miejsc siedzących

niezależne sale imprezowe

Ochrona, obsługa barmańska i kelnerska oraz oprawa muzyczna w cenie

Profesjonalne zaplecze techniczne

Wsparcie w organizowaniu eventu firmowego

Dwie odrębne strefy dla palących

Ekrany multimedialne

Catering

MAINSTAGE

Największa strefa taneczna, która znajduje się w głównej części klubu. Rozbrzmiewają tu najlepsze kawałki muzyki elektronicznej oraz house.

R’n’B

Sala R’n’B to gorące rytmy muzyczne, które zagwarantują niezapomniane wrażenia! W strefie znajduje się niezwykły mozaikowo-kryształowy bar oraz elegancje sofy.

LATIN STAGE

LATIN STAGE znajduje się na pierwszym piętrze klubu, gwarantuje kameralną atmosferę oraz dostęp do osobnego parkietu oraz baru. Sala jest przeszklona z widokiem na główny parkiet!


Możliwe atrakcje

Podczas organizacji wydarzenia firmowego zapewniamy wsparcie agencji eventowej, która może zaplanować atrakcje wieczoru lub zaprojektować dedykowane gadżety firmowe.

Koncerty na żywo

Pokazy taneczne i akrobatyczne

Live LED Robot Show

Wyrzutnie confetti i CO2

Fotobudka

Catering

Podczas wydarzeń firmowych przygotujemy dla Państwa specjalnie wyselekcjonowane menu w formie szwedzkiego stołu. Usługę cateringową jesteśmy w stanie zapewnić nawet dla 1200 Gości!

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CENTRUM ROZRYWKI ART CLUB Sp. z o.o.[Więcej informacji w naszym regulaminie]
  • Starowiślna 16, 31-032 Kraków
  • PIĄTEK, SOBOTA 22:00 - 05:00
  • REZERWACJE: (+48) 725-700-225 (poniedziałek - sobota 15:00 do 19:00)
  • biuro@shineclub.com.pl