oferta

Oferta biznesowa

skontaktuj się z nami

shine club
kraków

Shine Club Kraków to najważniejszy punkt na imprezowej mapie Krakowa, który znajduje się w samym centrum miasta na ulicy Starowiślnej 16. Klub mieści się w XIX-wiecznej kamienicy, która została w pełni zmodernizowana.

Na 1000m2 przestrzeni klubowej znajdują się 3 niezależne strefy imprezowe: MAINSTAGE, GOLD STAGE oraz LATIN STAGE. Każda strefa ma niezależny bar oraz osobne systemy oświetlenia i nagłośnienia, które zapewniają niezwykłą dawkę imprezowych wrażeń – zarówno muzycznych, jak i wizualnych.

dlaczego warto wybrać shine club kraków?

lokalizacja

Klub zlokalizowany jest w samym centrum Krakowa przy ulicy Starowiślnej 16.

powierzchni

Shine Club Kraków to ponad 1000 m2 powierzchni do najlepszej zabawy w mieście.

miejsc siedzących

Posiadamy szereg komfortowych lóż, które łącznie są w stanie pomieścić do 400 osób. Ponadto dostępne są też miejsca stojące!

sale imprezowe

W Shine Club znajdują się 3 parkiety muzyczne: MAINSTAGE, GOLD STAGE oraz LATIN STAGE.

Shine staff

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel na każdym stanowisku.

zaplecze

Jesteśmy w stanie spełnić każdy rider techniczny. Ponadto klub wyposażony jest w kompletny system audio i video.

eventy

Mamy duże doświadczenie w organizacji eventów dla różnego rodzaju klientów.

strefy palacza

W klubie znajdują się 2 zamykane i wentylowane palarnie.

multimedia

Posiadamy m.in. 200" ekrany LED, niezliczone ilości punktów świetlnych oraz telewizory.

catering

Posiadamy własną kuchnię, dzięki której jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukane dania i przekąski.

MAINSTAGE

Największa strefa taneczna, która znajduje się w głównej części klubu. Rozbrzmiewają tu najlepsze kawałki muzyki elektronicznej oraz house.

GOLD STAGE

Sala Gold Stage to najlepsza muzyka taneczna i największe hity minionych dekad! W strefie znajduje się niezwykły mozaikowo-kryształowy bar oraz elegancje sofy.

LATIN STAGE

LATIN STAGE znajduje się na pierwszym piętrze klubu, gwarantuje kameralną atmosferę oraz dostęp do osobnego parkietu oraz baru. Sala jest przeszklona z widokiem na główny parkiet!

MOŻLIWE ATRAKCJE

Podczas organizacji wydarzenia firmowego zapewniamy wsparcie agencji eventowej, która może zaplanować atrakcje wieczoru lub zaprojektować dedykowane gadżety firmowe.

  • Koncerty na żywo
  • Pokazy taneczne i akrobatyczne
  • Live LED Robot Show
  • Wyrzutnie confetti i CO2
  • Fotobudka

CATERING

Podczas wydarzeń firmowych przygotujemy dla Państwa specjalnie wyselekcjonowane menu w formie szwedzkiego stołu. Usługę cateringową jesteśmy w stanie zapewnić nawet dla 1200 Gości!

Opinie klientów

@Aleksandra Gadd

W lepszym klubie nigdzie nie byłam. Tak świetnych kelnerek nigdy nie spotkałam. Muzyczka fresh, klub fresh. Polecam gorąco. Pozdrawiam serdecznie.

@Patryk Patryk

Jeden z fajniejszych klubów w Krakowie Profesjonalna obsługa, personel pomocy Ogólnie polecam, na pewno wrócę.

@Andy Guinness

Najlepsza dyskoteka w Krakowie, nowoczesny zbajerowany wystrój wnętrza, super non-stop muzyka na czasie, na piętrze latino. Wygodne rozłożyste loże i dużo ochrony dla bezpieczeństwa.

@Tomasz Wach

Świetny klub. Byłem tam dwa razy i nie było się do czego przyczepić..no może kolejka do wejścia za pierwszym razem. Poza tym poziom obsługi przy takiej ilości ludzi fantastyczny i profesjonalny. Ochrona także w porządku nie widziałem żadnych dziwnych akcji. Po prostu robią swoje. Ceny jak ceny "taniej już nie będzie".

@dragonslay3r

Fantastyczne miejsce z super klimatem! Jest gdzie posiedzieć i poskakać.

@Michalina Gutt

Jeden z lepszych klubów w Krakowie,super atmosfera i muzyka, a wystrój jak dla mnie to totalny sztos szczególnie rzucający się w oczy sufit ze światełkami. Całości dopełnia oczywiście Paweł bez którego żadna impreza nie może się odbyć. Polecanko! ❤️

O nas

Shine

Klub muzyczny Kraków. Klub jest podzielony na 3 niezależnie funkcjonujące części: Main, Gold Stage i Latin (z lożami premium). W klubie możecie zorganizować imprezę zamkniętą, okolicznościową (np.: wieczór panieński lub kawalerski) lub biznesową. W Shine Club grają najlepsi DJ-e polscy, zagraniczni i najpopularniejsi artyści.

Partnerzy shine